Witaj! Opis sprawy z reguły zajmuje od 3 do 20 min. w zależności od jej trudności. Po uzupełnieniu formularza wysyłamy Twoją sprawę prosto do prawników, którzy odpowiedzą na Twoje pytanie ofertą. Twoje informacje są poufne i udostępniane jedynie wybranym prawnikom.
Rozpocznij
 
Twoja sprawa *


 
Czy potrzebujesz *


 
Potrzebuję pomocy przed sądem / urzędem *

Czy jesteś stroną pozywającą, czy broniącą się?

 
Czy sprawa została już skierowana do sądu? *


 
Jeśli sprawa została skierowana do sądu - podaj wartość sporu: *


 
Opisz przedmiot sporu z Twojej perspektywy *

Opisz skąd wzięła się sprawa; jak doszło do powstania kontrowersji; czy były/są podejmowane próby ugodowego załatwienia sporu; dlaczego uważasz, że masz rację; jaki jest etap postępowania, np. otrzymałem pozew, muszę napisać odpowiedź; jaki jest Twój cel minimum w tej sprawie (np. 2/3 dochodzonej kwoty mnie zadowala). Jeśli to możliwe - opisz przedmiot sporu z perspektywy strony przeciwnej.
Prosimy nie podawać danych osobowych np. nazwisk, telefonów, email, nr PESEL.
 
Opisz jakiego dokumentu potrzebujesz *

Scharakteryzuj drugą stronę (np. bank/dostawca/urząd skarbowy), wskaż rodzaj dokumentu (np. umowa najmu/wniosek  do banku/wniosek o dotację) podaj to co wiesz, że powinno się w nim znaleźć. Napisz jaki jest Twój cel; pamiętaj – im więcej podasz konkretnych informacji, tym bardziej dopasowaną ofertę usług prawnych otrzymasz.
Prosimy nie podawać danych osobowych np. nazwisk, telefonów, email, nr PESEL.
 
Opisz swoją potrzebę *

Napisz co chcesz osiągnąć, co chcesz mieć po skorzystaniu z porady prawnej; jeżeli termin pełni ważną rolę, to napisz z czego on wynika;  opisz swoją sprawę; pamiętaj – im więcej podasz konkretnych informacji, tym bardziej dopasowaną ofertę usług prawnych otrzymasz;  czy o czymś jeszcze prawnik powinien wiedzieć?
Prosimy nie podawać danych osobowych np. nazwisk, telefonów, email, nr PESEL.
 
Opisz swoją potrzebę prawną *

Opisz sprawę w której potrzebujesz pomocy prawnika. Wskazówki – ważne jest abyś w opisie zawarł cel, jaki chcesz osiągnąć dzięki skorzystaniu z porady prawnej, termin w jakim potrzebujesz zakończenia porady oraz podał możliwie dużo konkretnych informacji; pamiętaj im więcej konkretnych informacji podasz tym bardziej dopasowaną ofertę otrzymasz.
Prosimy nie podawać danych osobowych np. nazwisk, telefonów, email, nr PESEL.
 
Jaka jest maksymalna kwota wynagrodzenia jaką jesteś w stanie zapłacić za pracę prawnika?
Model działania LegalUp zakłada, że to Ty jesteś stroną, która jako pierwsza podaje jakiej kwoty nie chcesz przekroczyć za pracę prawnika. Prawnicy, specjaliści w swoich dziedzinach, na tej podstawie zbudują dla Ciebie swoją ofertę. Jeśli nie chcesz dyktować ceny jako pierwszy - pozostaw to pole puste.

Podaj kwotę w złotówkach
 
Czy chcesz otrzymać fakturę VAT? *

     
 
Termin

Na kiedy potrzebujesz efektu pracy prawnika?
*

 
Dane osobowe

 
Imię *

 
Nazwisko

 
Zgoda na regulamin serwisu i przetwarzanie danych osobowych *

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin serwisu TuPrawnik oraz wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych wrażliwych jeżeli takie zostały podane w opisie sprawy, przez Legal Up sp. z o.o. w celu zidentyfikowania obszaru prawa, którego sprawa dotyczy. Oświadczam, że podanie moich danych wrażliwych jest dobrowolne i znam swoje prawo do wglądu w nie, zmiany treści i zaprzestania ich przetwarzania.
     
 
Padaj swój numer telefonu - w przypadku konieczności doprecyzowania Twojej potrzeby skontaktuje się z Tobą nasz konsultant *

Dziękujemy! Twoje zapytanie zostało przesłane do prawników.
Wróć do TuPrawnik